Game Schedule
Jul
5
vs. Normandy
(Practice)North Olmsted Recreation Center
6 - 7 (L)
Jul
8
vs. Westlake
(Practice)North Olmsted Recreation Center
4 - 1 (W)
Jul
10
vs. Northview [CLOSED]
(Practice)Slater Family Ice Arena
2 - 0 (W)
Jul
10
vs. Walsh [CLOSED]
(Practice)Slater Family Ice Arena
1 - 7 (L)
Jul
11
vs. Springboro
(Practice)Slater Family Ice Arena
2 - 6 (L)
Jul
15
vs. Parma
(Practice)North Olmsted Recreation Center
1 - 5 (L)
Jul
19
vs. Lakewood
(Practice)North Olmsted Recreation Center
6 - 2 (W)
Jul
20
vs. Rocky River
(Practice)Serpentini Arena Winterhurst
2 - 4 (L)
Nov
6
vs. Olmsted Falls
(Scrimmage)OBM Arena
1 - 8 (L)
Nov
7
vs. Western Reserve Academy
(Scrimmage)OBM Arena
13 - 7 (W)
Nov
13
vs. Bowling Green
(Scrimmage)Sylvania Tam-O-Shanter
0 - 8 (L)
Nov
14
vs. Anthony Wayne
(Scrimmage)Sylvania Tam-O-Shanter
1 - 2 (L)
Nov
26
vs. (Varsity A) St. Charles
(Tournament)Chiller North (Rink 2)
0 - 10 (L)
Nov
26
vs. |Varsity B| Olentangy
(Tournament)Chiller Dublin (Rink 1)
1 - 6 (L)
Nov
27
vs. (Varsity A) N. Kentucky
(Tournament)Chiller North (Rink 3)
2 - 6 (L)
Nov
27
vs. |Varsity B| Dublin Jerome
(Tournament)Chiller Dublin (Rink 2)
1:00 PM
Nov
27
vs. (Varsity A) Canton Akron
(Tournament)Chiller North (Rink 2)
1 - 7 (L)
Nov
27
vs. |Varsity B| Dayton Stealth
(Tournament)Chiller Dublin (Rink 1)
1 - 4 (L)
Nov
28
vs. Bishop O'Connell (VA)
(Tournament)OhioHealth Chiller North
4 - 3 (W)
Dec
4
vs. Lakewood
(League)Serpentini Arena Winterhurst
8 - 4 (W)
Dec
5
vs. Westlake
(League)OBM Arena
7 - 1 (W)
Dec
7
vs. Shaker [B]
(Tournament)Shaker Heights Thornton Park
1 - 2 (L)
Dec
8
vs. Walsh [B]
(Tournament)Shaker Heights Thornton Park
4 - 2 (W)
Dec
10
vs. Walsh
(Tournament)Shaker Heights Thornton Park
2 - 7 (L)
Dec
11
vs. Rocky River
(Tournament)Shaker Heights Thornton Park
2 - 6 (L)
Dec
11
vs. Perrysburg [B]
(Tournament)Shaker Heights Thornton Park
2 - 0 (W)
Dec
12
vs. Hudson
(Tournament)Shaker Heights Thornton Park
4 - 6 (L)
Dec
12
vs. St Eds Green
(Tournament)Shaker Heights Thornton Park
4 - 3 (W)
Dec
18
vs. North Olmsted
(League)North Olmsted Recreation Center
5 - 2 (W)
Jan
8
vs. Avon Lake
(League)OBM Arena
9 - 2 (W)
Jan
9
vs. Orange
(Scrimmage)OBM Arena
6 - 2 (W)
Jan
15
vs. Beavercreek
(Tournament)OBM East
2:00 PM
Jan
15
vs. Col St. Francis DeSales
(Tournament)OBM East
3 - 2 (W)
Jan
16
vs. Olmsted Falls
(Scrimmage)OBM Arena
1 - 1 (T)
Jan
16
vs. Columbus Academy
(Tournament)OBM East
0 - 7 (L)
Jan
16
vs. Cleveland Heights
(Scrimmage)OBM Arena
2 - 5 (L)
Jan
22
vs. North Olmsted
(League)OBM Arena
7 - 0 (W)
Jan
29
vs. Lakewood
(League)OBM Arena
9 - 0 (W)
Jan
30
vs. Brooklyn
(Scrimmage)OBM Arena
6 - 1 (W)
Jan
30
vs. Westlake
(League)North Olmsted Recreation Center
8 - 3 (W)
Feb
4
vs. Aurora
(Scrimmage)Rocket Mortgage FieldHouse
6 - 1 (W)
Feb
5
vs. Canfield
(Scrimmage)OBM Arena
7 - 5 (W)
Feb
6
vs. Avon Lake
(League)Hamilton Ice Arena
10 - 4 (W)
Feb
7
vs. Orange
(Playoff)John M. Coyne Recreation Center
9 - 4 (W)
Feb
11
vs. Kenston
(Playoff)John M. Coyne Recreation Center
5 - 2 (W)
Feb
13
vs. Western Reserve Academy
(Playoff)John M. Coyne Recreation Center
1 - 6 (L)
Feb
15
vs. Olmsted Falls
(Playoff)John M. Coyne Recreation Center